Dlaczego Larry jest prawdziwy? Część 2

Miałam dodać drugą część w tamtym tygodniu ale nie znalazłam na to czasu pomiędzy szkołą, nauką i przedświątecznym sprzątaniem, więc ta część będzie dłuuuuuuuuga. Postaram się opisać w niej jak najwięcej. Być może niektóre zdjęcia czy informacje pojawiły się już w 1 części lub w twitlongerze ale to nie przeszkadza. ;) xx

1) Wellington

image

Ah, pamiętne wideo z baru w Wellington. Jak już opisywałam w tl. Louis chciał pocałować Hazze, lecz H. zobaczył kamery i obrócił L., po czym przytulił go od tyłu i obaj zaczęli się kołysać. L. odchylił głowę w bok i złapał H. za ramię, którym H. go obejmował. Po chwili H, pokazał fanom środkowy pales co bardzo wyraźnie widać na gifie powyżej. Następnie L. się odwrócił się w stronę H. i filmik urywa się w momencie gdy jedna z fanek mówi “OMG! Harry’s kissing Lou-“.

Wideo trafiło na YT dzień później. Jednak nie zostało ono wrzucone przez dziewczynę, która go nagrała tylko przez gościa któremu ten filmik przekazała. Ten gość na swoim twitterze i facebook’u potwierdził, żeHarry i Louis się pocałowali.Jednak po jakimś czasie zaprzeczył i usunął konto na twitterze. Jestem pewna że to sprawka menadżera.

2) Połączenie chłopaków w zespół

image

Jest to pierwszy moment Stylinson’a jako 1D. Znali się około tydzień lub dwa (nadal są różne spekulacje czy poznali się na koncercie The Script w 2008 roku czy nie) i od razu pobiegli ku sobie zaraz po tym jak ogłoszono że są zespołem. Między nimi stali Niall i Zayn ale pomimo tego przytulili się jako pierwsi. Między chłopcami narodziły się różne relacje, ale muszę powiedzieć, że  Niall i Liam byli razem w pokoju podczas boot camp’u. To oznacza ze widzieli się częściej.  Harry i Louis poznali się w toalecie. Mijali się jedynie na korytarzach lub podczas przerw między zajęciami na boot camp’ie. W przeciwieństwie do Niall’a i Liam’a w bardzo krótkim czasie powstała między nimi więź. Porównuje te dwa przypadki bo widać tę różnicę pomiędzy możliwością bycia razem i tym jakie były ich relacje w momencie połączenia w zespół. Nwm jak wy ale ja nigdy nie skoczyłabym w ramiona kogoś kogo znam jedynie 2 tygodnie. Jak dla mnie jest to dowód na to że Harry i Louis to bratnie dusze i to że się poznali było przeznaczeniem.

3) Szeptanie

image

Szeptanie Larry’ego to jest to co lubię najbardziej. Po prostu sposób w jaki to robią jest dość intymny. Harry mówiąc do ucha Lou praktycznie zawsze dotyka wargami jego małżowiny usznej. Za to Louis ma ten podniecony wyraz twarzy.  Po tej minie można bardzo łatwo stwierdzić, że H. mówi mu o seksie. No bo co innego sprawiło by że tak szybko dostał erekcji?

image

To było zaledwie kilkanaście sekund po szeptaniu Hazzy. Loczek ma talent do uwodzenia skoro Tomlinson’owi tak szybko się nabrzmiał.

I jak już wspominałam w pierwszej części Harry wracając na swoje miejsce po szeptaniu powiedział do Lou “cock up your ass”.

Ciekawe jest też to że podczas szeptania odsuwają swoje mikrofony jak najdalej. A podczas występu u Ellen gdy Hazza zaczął szeptać Louis natychmiast zasłonił mikrofon i szybko się odsunął.

+ inne przykłady intymnego szeptania:

image

image

image

image

Louis, to nie jest ucho Hazzy. LOL.

4) Przygody z nasieniem

image

To zdjęcie jak widać jest dość ciekawe. Raczej nikt nie będzie się zastanawiał czy to sperma czy nie bo na pierwszy rzut oka widać iż jest to nasienie. Wielu ludzi spekulowało że mogą to być ślady po kleju. Od razu mówię NIE. No bo kiedy oni znaleźli by czas na wyklejanki pomiędzy spotkaniami z fanami… No własnie. Później wszyscy mówili że to mleko. Po pierwsze mleko nie zostawia białych plam tylko wsiąka w ubranie, po czym po jakimś czasie wysycha i na ciemnych ubraniach na pewno go nie widać. No więc SPERMA.

Teraz omówmy tweeta Lou z tamtego dnia.

image

"Uciąć sobie 10-minutową drzemkę czy nie…"

Tommo tweetnął to około godzinę przed spotkaniem z fanami. Zastanówmy się co jeszcze można robić w hotelu poza ucinaniem sobie drzemki? Tak! Zgadliście! Można zaprosić swojego chłopaka do pokoju na robótkę ręczną, która będzie trwała odrobinę dłużej niż 10 minut i w pośpiechu nie zauważyć że ma się na spodniach plamy po spermie. To jedyne wytłumaczenie zaistniałej sytuacji.

I jeszcze jedno: gdy sperma wysycha robi się jasno-żółta:

image

Inne przygody ze spermą:

image

image

5) Pocałunek w policzek

image

 link do filmiku ~ x (4:33)

Pocałunek sam w sobie jest słodziutki ale skupmy się na czym innym.

-Harry pocałował Lou na oczach tysięcy fanów

-Nie był to żartobliwy pocałunek co można stwierdzić po reakcji Lou: jest zaskoczony a potem uśmiecha się w stronę Hazzy

-2 dni po pocałunku El przylatuje do USA, w necie pojawia się setka zdjęć z ich wypadów do Starbucks a na ich twitterowych kontach pojawiają się tweety w których “wyznają sobie miłość”

inne pocałunki Hazzy i Lou:

image(x)

Koncert w Chicago. Louis z wrażenia musiał usiąść.

image

Nikt do tej pory nie wie czy naprawdę się pocałowali czy nie. Fanka która to nagrała powiedziała że Harry patrzył na przechodzącą obok dziewczynę i Lou zrobił się zazdrosny, więc złapał Hazze za szyję i pocałował. Jak było naprawdę nie dowiemy się  nigdy a szkoda. :/ 

image

Przez maski ale jest. ^^

6) Ujawnienie się podczas wywiadu

(x) <—- posłuchajcie tego

Jest to nagranie z wywiadu, który był kiedyś tam gdzieś tam. 

Zapis rozmowy po angielsku:

 • Interviewer:How many of you got girlfriends? Or boyfriends? I don’t know.

  Niall:Two.

  Interviewer:Two?

  Liam:Yeah, me & Louis have both got girlfriends. We’re the only um…

  Harry:Boyfriend.

  Liam:…guys with girlfriends & the rest of them are all single.

  Louis:And the rest of them all have got boyfriends!

  ~~~~~ Laughter ~~~~~

  Interviewer:Alright!

  Harry:Louis’, Louis’ boyfriend.

  Interviewer:Alright.

  Liam: What?!

  Management:Take that bit out.

  Louis:Yeah. Yeah that’s gonna have to come out now.

  Interviewer:Yes, it will.

  *laughter*     

Tłumaczenie:

Dziennikarz: Ilu z was ma dziewczyny? lub chłopaków? Nie wiem.

Niall: Dwóch.

Dziennikarz: Dwóch?

Liam: Tak, ja i Louis obaj mamy dziewczyny. Jesteśmy jedynymi…

Harry: Chłopaka.

Liam:…chłopakami z dziewczynami a reszta to single.

Louis: A reszta ma chłopaków! 

*śmiech*

Dziennikarz: Okej!

Harry: Louis’ego, chłopak Louis’ego.

Dziennikarz: Okej.

Liam: Co?!

Menadżer: Wytnij to.

Louis: Tak, tak. Teraz to będzie musiało wyjść/ Teraz to będzie musiało zostać ujawnione. (to zdanie można przetłumaczyć na 2 sposoby)

Dziennikarz: O tak, będzie.

*śmiech*

Powiem wam że jestem wkurwiona bo Larry się ujawnił i nikt nie zwraca na to uwagi. Tak, Louis zamienił to w żart ale Harry mówił śmiertelnie poważnie. Jeszcze menadżer, który wszystko kontroluje. Jakoś nie ma problemu gdy chłopaki podczas wywiadów mówią ze się kochają i przytulają. A tu o! Harry postanowił powiedzieć coś po cichu między wierszami i już problem.

Kończe tego posta bo się wkurwiłam przy ostatnim akapicie. Mam nadzieję że się podoba. Jeśli tak to zostaw miły komentarz w moim asku lub na twitterze. Dziękuje. Kocham was. Larry is Real!

NEA